Optyk Bydgoszcz Okulista Optometrysta Okulary Soczewki Oprawki Salon Optyczny Gabinet Okulistyczny w Bydgoszczy Szkła Kontaktowe Okuliści Optycy Bydgoszcz Optometryści Sklep z Okularami Soczewkami Oprawkami Darmowe Badanie Wzroku Oczu z Bydgoszczy Dojazd do Klienta Pacjenta Optyk Progress Centrum Bydgoszcz Zakład Optometryczny Optometrystyczny Sklepy Zakłady Optometryczne Salony Optometrystyczne Gabinety Okulistyczne Nakło nad Notecią Koronowo Chełmno Świecie Osielsko Szubin Dobrcz Niemcz Dąbrowa Chełmińska Zławieś Wielka Brzoza Chmielniki Nowa Wieś Wielka Łabiszyn Kowalewo Rynarzewo Białe Błota cena ceny cennik tanio najtaniej tanie tania najtańsze opinie dobra opinia najlepszy najlepsze polecany polecane

Optyk Sępólno Krajeńskie Okulista Optometrysta Okulary Soczewki

Apple Watch
OPTYK, OKULISTA, OPTOMETRYSTA, OKULARY I SOCZEWKI OKULAROWE

Usługi optyczne Bydgoszcz

Świadczymy usługi w zakresie optyki, optometrii i okulistyki. Ponadto sprzedajemy okulary, oprawki i soczewki okularowe

Apple Watch
OKULARY KOREKCYJNE, SOCZEWKI OKULAROWE, OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

Zakład optometryczny Bydgoszcz

W naszym salonie optycznym w Bydgoszczy sprzedajemy wszystkie rodzaje okularów oraz oferujemy badania wzroku w domu pacjenta.

Amazon Echo
OKULISTA BYDGOSZCZ

Okulary z dowozem do domu pacjenta

Salon optyczny w Bydgoszczy przy ulicy Gdańskiej 67 zaprasza na badanie Okulistyczne i Optometryczne

PlayPause
previous arrow
next arrow


Okulista, optometrysta, optyk, Soczewki Bydgoszcz / 01

SALON OPTYCZNY W BYDGOSZCZY

Optyk PROGRESS jest firmą optyczną z wieloletnią, pokoleniową tradycją. Zajmujemy się sprzedażą okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych oraz w pełni profesjonalnym badaniem wzroku przeprowadzanym przez optometrystę lub okulistę. Znajdujemy się w samym centrum miasta na głównej bydgoskiej ulicy – Gdańskiej 67. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta, ogromna pasja i profesjonalizm.


Okulary, soczewki na dowóz / 02

OPTYK BYDGOSZCZ - BADANIA WZROKU W DOMU

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie dostępne na rynku szkła okularowe, co pozwala nam na adekwatny ich dobór do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych. Posiadamy kolekcję ponad 1500 nowoczesnych opraw okularowych, które cechuje wysoka jakość, oryginalny design oraz różnorodność kolorów, form i materiałów z jakich są wykonane. U nas znajdziecie nietuzinkowe i niepowtarzalne oprawki największych modowych marek oraz rodzimych firm.


Zakład optyczny i optometryczny / 03

OPTOMETRYSTA- OKULARY Z DOWOZEM DO DOMU PACJENTA

Nasze gabinety są wyposażone w nowoczesny, profesjonalny i najwyższej jakości sprzęt okulistyczno- optyczny, jak: autorefraktometr, foropter, kaseta okulistyczna, lampa szczelinowa, tonometr czy perymetr. Zajmujemy się osobami z zaćmą, jaskrą, cukrzycą czy AMD. Dobieramy okulary do wszystkich wad wzroku. Badamy również pryzmatami. Nasi specjaliści to fachowcy w branży. Udzielą skutecznej rady każdemu kto potrzebuje pomocy i odwiedzi nasz salon optyczny w Bydgoszczy.


Okulary, Soczewki, Oprawki Bydgoszcz/ 04

ZAKŁAD OPTYCZNY Z OKULARAMI I SOCZEWKAMI W BYDGOSZCZY

Profesjonalizm

Nasze usługi zawsze świadczymy na najwyższym poziomie. Stawimy czoła każdemu wyzwaniu.

Specjaliści

Nasz zespół to wysoko wykształcone osoby, które posiadają doświadczenie w wykonywanym zawodzie.

Jakość

Okulary, które państwu sprzedajemy wykonane są z solidnych i wysokiej jakości materiałów.

Pasja

Jesteśmy dumni z tego co robimy, a nasza praca jest również pasją do optyki i optometrii.


okulary, soczewki, okulary korekcyjne / 05

SKLEP OPTYCZNY W BYDGOSZCZY

Ogromny spokój, rzeczowość badań i fachowe podejście daje możliwości badania także pacjentów o wysokich wymaganiach jak np. dzieci (od 7 r.ż.) , osoby niepełnosprawne psychicznie lub fizycznie, pacjenci po udarach itp. Badanie wzroku pod kątem doboru korekcji oraz sprzedaż okularów możecie Państwo zamówić również do siebie do domu. Ta forma naszej usługi jest szczególnie polecana seniorom, osobom chorym oraz ograniczonym ruchowo.

20

Lat doświadczenia

10

Specjalistów

OPTYK PROGRESS

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie optyki, optometrii i okulistyki na terenie Bydgoszczy. Odwiedź nas przy ulicy Gdańskiej 67 lub zadzwoń na 730-025-950

okulista Bydgoszcz

Okulary dla dzieci, oprawki okularowe / 06

PROGRESS - SALON OPTYCZNY Z OKULARAMI, SOCZEWKAMI, OPRAWKAMI

Prywatny gabinet okulistyczny

Na rynku w obecnej formie jesteśmy od 1997r. – początkowo pod nazwą zakład Optyki Okularowej VISUS- ale początki pracy naszej śp.prekursorki ,nauczycielki i mamy od której wszystko się zaczęło sięgają lat 70 XX w. Optyka to nasza praca i życie. To również ogromna wiedza jaką posiadamy i którą chętnie się dzielimy z naszymi klientami. Owocuje to podniesieniem świadomości tych którzy korzystają z naszych usług oraz obopólnym zadowoleniem i polecaniem nas następnym zadowolonym klientom.

Przez ponad 20 lat pracy w branży poznaliśmy rynek oraz zapotrzebowania klientów. Dzisiaj jesteśmy w stanie rozwiązać każdą sytuację. Codziennie stawiamy czoła nowym wyzwaniom aby stawać się jeszcze lepszymi niż jesteśmy. Wybierając Progress stawiasz na wysoką obsługę, profesjonalizm i idealne wybory. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i słuchamy jego potrzeb. Gwarantujemy, że nasz personel rozwiąże Twój problem! Zapraszamy do salonu optycznego w Bydgoszczy.

Sklep optyczny w bydgoszczy


Kompleksowe badanie wzroku

OPTOMETRYCZNE BADANIE WZROKU W GABINECIE
LUB Z DOJAZDEM DO DOMU PACJENTA

Szczegółowe badanie wzroku wykonane przez naszego specjalistę. Zapewniamy nowoczesny sprzęt, wysoką jakość obsługi i konkurencyjną cenę, a to wszystko z dojazdem do Twojego domu lub w naszym salonie.

Dokładność

Podczas badania dbamy o każdy szczegół. Otrzymasz dokładną analizę swojego wzroku.

Umiejętność

Potrafimy używać nowoczesny sprzęt, który wykryje każde nieprawidłowości wzroku.

Gwarancja

Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych usług w naszym salonie optycznym.

konkurencyjne ceny

Często dla naszych klientów mamy przygotowane rabaty na różne nasze usługi.


Bydgoszcz optyk
Zakład optometryczny z okularami i oprawkami/ 07

uSŁUGI OPTYCZNE W BYDGOSZCZY

Optyk PROGRESS to profesjonalna firma, która zapewni Ci obsługę na najwyższym poziomie. Oferujemy duży wybór urządzeń optycznych w tym: okulary korekcyjne, okulary dla dzieci, okulary przeciwsłoneczne, oprawki oraz soczewki. 

Zapraszamy wszystkich z okolic: Bydgoszcz, Nakło nad Notecią Koronowo Chełmno, Zławieś Wielka,  Brzoza, Chmielniki, Nowa Wieś Wielka, Łabiszyn, Kowalewo,  Rynarzewo, Białe Błota, Świecie, Osielsko, Szubin, Dobrcz, Niemcz, Dąbrowa Chełmińska.


Optyk, okulista, okulary, optometryk, soczewki, oprawki / 08

uSŁUGI OPTYCZNE W BYDGOSZCZY

Miła i fachowa obsługa, duży wybór oprawek i okularów. Obsługa dba o każdy szczegół, doradzają w doborze oprawek i profesjonalnie wykonane badanie wzroku. Na pewno wrócę. Serdecznie polecam każdemu kto szuka profesjonalnego optyka! Jedyny taki w okolicy. 100% zadowolenia 🙂

Optyk, Okulista, Optometryk Bydgoszcz

Tomasz K.

Profesjonalnie wykonane badanie, bardzo kompetentna pomoc w doborze oprawek, świetne szkła. Wyszłam zachwycona z nowymi okularami. Sam salon bardzo ładny i widać, że właściciele dbają o każdy szczegół. Duży wybór oprawek i okularów. W pełni zasłużona opinia. 5 gwiazdek się należy.

Optyk, Okulista, Optometryk Bydgoszcz

Danuta B.

Serdecznie polecam PROGRESS. Profesjonalna, miła i cierpliwa obsługa oraz bardzo duży wybór oprawek. Dużo nowych modeli, innych niż w pozostałych salonach. Dzięki temu nawet ktoś tak wybredny jak ja znajdzie to co szuka ;). Warto zaglądnąć do PROGRESS, nawet załapałem się na mały rabat.

Optyk, Okulista, Optometryk Bydgoszcz

Mati

Miejsce godne polecenia. Od wejścia klient otrzymuje 100% zainteresowanie i zaangażowanie ze strony obsługi, którzy są genialnymi doradcami w kwestii doboru oprawek! Rozwiążą każdy problem! Salon poleciłam każdemu kto rozglądał się za okularami i nikt się nie zawiódł. Świetne miejsce! 

Optyk, Okulista, Optometryk Bydgoszcz

Anna B.