Optyk Bydgoszcz Okulista Optometrysta Okulary Soczewki Oprawki Salon Optyczny Gabinet Okulistyczny w Bydgoszczy Szkła Kontaktowe Okuliści Optycy Bydgoszcz Optometryści Sklep z Okularami Soczewkami Oprawkami Darmowe Badanie Wzroku Oczu z Bydgoszczy Dojazd do Klienta Pacjenta Optyk Progress Centrum Bydgoszcz Zakład Optometryczny Optometrystyczny Sklepy Zakłady Optometryczne Salony Optometrystyczne Gabinety Okulistyczne Nakło nad Notecią Koronowo Chełmno Świecie Osielsko Szubin Dobrcz Niemcz Dąbrowa Chełmińska Zławieś Wielka Brzoza Chmielniki Nowa Wieś Wielka Łabiszyn Kowalewo Rynarzewo Białe Błota cena ceny cennik tanio najtaniej tanie tania najtańsze opinie dobra opinia najlepszy najlepsze polecany polecane

korekcja wzroku / 03

Okulary korekcyjne

Zadaniem okularów korekcyjnych jest korekcja wady wzroku. Odpowiedzialne są za skupienie światła na siatkówce, które przechodzi przez rogówkę i soczewkę w celu osiągnięcia prawidłowego widzenia.

Okulista, Optometryk Bydgoszcz
Gabinet optyczny z okularami korekcyjnymi

Salon optyczny w Bydgoszczy - okulary korekcyjne

Okulary korekcyjne są bardzo łatwe w użytkowaniu i nie trzeba zachować tak dużej higieny jak np. przy soczewkach. W naszym salonie znajdą Państwo różne rodzaje okularów. Można wybrać takie, które będą pasować do naszej twarzy. Jest to bardzo ważne byśmy czuli się w nich komfortowo. Okulary korekcyjne pomagają zwalczać wiele wad wzroku m.in Krótkowzroczność, starczowzroczność lub nadwzroczność.

Dzięki okularom korekcyjnym osoby z wadą wzroku mają możliwość widzieć ostro do bliży bądź do dali mimo, że wewnętrzny układ optyczny u tej osoby nie działa w pełni prawidłowo. Okulary korekcyjne nie cofają wady wzroku – one są tylko narzędziem optycznym, które ma pomóc zwalczyć wadę wzroku. Dzięki temu, że będziemy je nosić możemy zahamować rozwój wady.