Optyk Bydgoszcz Okulista Optometrysta Okulary Soczewki Oprawki Salon Optyczny Gabinet Okulistyczny w Bydgoszczy Szkła Kontaktowe Okuliści Optycy Bydgoszcz Optometryści Sklep z Okularami Soczewkami Oprawkami Darmowe Badanie Wzroku Oczu z Bydgoszczy Dojazd do Klienta Pacjenta Optyk Progress Centrum Bydgoszcz Zakład Optometryczny Optometrystyczny Sklepy Zakłady Optometryczne Salony Optometrystyczne Gabinety Okulistyczne Nakło nad Notecią Koronowo Chełmno Świecie Osielsko Szubin Dobrcz Niemcz Dąbrowa Chełmińska Zławieś Wielka Brzoza Chmielniki Nowa Wieś Wielka Łabiszyn Kowalewo Rynarzewo Białe Błota cena ceny cennik tanio najtaniej tanie tania najtańsze opinie dobra opinia najlepszy najlepsze polecany polecane

Optyk Progress – historia

Optyk PROGRESS jest firmą optyczną z wieloletnią, pokoleniową tradycją. Zajmujemy się sprzedażą okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych oraz w pełni profesjonalnym badaniem wzroku przeprowadzanym przez optometrystę lub okulistę. Znajdujemy się w samym centrum miasta na głównej bydgoskiej ulicy – Gdańskiej 67.

Na rynku w obecnej formie jesteśmy od 1997r. – początkowo pod nazwą zakład Optyki Okularowej VISUS- ale początki pracy naszej śp.prekursorki ,nauczycielki i mamy od której wszystko się zaczęło sięgają lat 70 XX w. Optyka to nasza praca i życie. To również ogromna wiedza jaką posiadamy i którą chętnie się dzielimy z naszymi klientami. Owocuje to podniesieniem świadomości tych którzy korzystają z naszych usług oraz obopólnym zadowoleniem i polecaniem nas następnym zadowolonym klientom.

Przez ponad 20 lat pracy w branży poznaliśmy rynek oraz zapotrzebowania klientów. Dzisiaj jesteśmy w stanie rozwiązać każdą sytuację. Codziennie stawiamy czoła nowym wyzwaniom aby stawać się jeszcze lepszymi niż jesteśmy. Wybierając Progress stawiasz na wysoką obsługę, profesjonalizm i idealne wybory.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta, ogromna pasja i profesjonalizm. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie dostępne na rynku szkła okularowe, co pozwala nam na adekwatny ich dobór do Państwa potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych. Posiadamy kolekcję ponad 1500 nowoczesnych opraw okularowych, które cechuje wysoka jakość, oryginalny desing oraz różnorodność kolorów, form i materiałów z jakich są wykonane. U nas znajdziecie nietuzinkowe i niepowtarzalne oprawki największych modowych marek oraz rodzimych firm. Nasze gabinety są wyposażone w nowoczesny, profesjonalny i najwyższej jakości sprzęt okulistyczno-optyczny, jak: autorefraktometr, foropter, kaseta okulistyczna, lampa szczelinowa, tonometr czy perymetr. Zajmujemy się osobami z zaćmą, jaskrą, cukrzycą czy AMD. Dobieramy okulary do wszystkich wad wzroku. Badamy również pryzmatami.